Sepet

Ceyyiz.com XML Entegrasyonu

XML nedir sorusuna basit olarak cevap vermek istersek eğer, "internet üzerinden veri alışverişi yapan platformlar arasındaki veri iletişimini sağlayan bir programlama dilidir." İngilizcesi eXtensible Markup Language olan XML, Türkçe'ye Genişletilebilir İşaretleme Dili olarak girmiştir.

 

XML entegrasyonları veri aktarımı ile alakalı tüm platformlarda kullanılmaktadır. Web site haritası oluşturma, veritabanı migrasyon mimarisinde, finansal datalarının aktarımında ve bunun gibi XML teknolojisi kullanılmaktadır.

 

Ceyyiz olarak, gelişmiş XML teknolojimiz ile ürün tedariği entegrasyonu aşamasında, bayimiz olan web sitelerine sorunsuz ve hızlı bir entegrasyon ağı kuruyoruz. Ceyyiz XML ağı, güncel stok ve fiyat bilgisi ile bayi websitelerini her an güncel tutmaktadır.

 

Ceyyiz XML ağının bir parçası olan bayilerimiz, stok takibini, kargolama hizmetini ve fiyat güncelleme gibi birçok iş yükünden otomatik olarak kurtulmuş olurlar. 

 

Dropshipping (Siz Satın Biz Kargolayalım!)

 

Dropshipping, stok takibi, depo maliyeti ve bunları takip eden diğer maliyetlerin olmadığı bir satış sistemidir. Stoksuz satış olarak da ifade edilebilir. Dropshipping satış sistemi ile maliyet azaltılmış olur ve tüm stok maliyeti dropshipping tedarikçisi tarafından üstlenilir. Ceyyiz.com olarak dropshipping satış sistemini baz alarak yola çıktık ve bu konuda sizleri birçok iş yükünden kurtarıyoruz.

 

Ceyyiz.com XML ağında bulunan bayiler, optimize edilmiş yüksek kalitede ürün görsellerine sahip olurlar. Böylelikle kendi platformlarında sunduğu görsellerine herhangi bir edit işlemi gerçekleştirmezler. Ceyyiz.com XML ağında bulunan işletmeler, sürekli güncel tutulan onlarca kategorideki binlerce ürünü kendi platformlarında satışını yapma imkanına sahip olurlar. Stok takibi, Ceyyiz.com tarafından gerçekleştirilir.