Sepet

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik İlkeleri ve Politikası

 

 

Ceyyiz.com üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

 

Ceyyiz.com, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında Ceyyiz.com çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartlari cercevesinde ikili baglantilarla iletilir.

 

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için IP adresinizden ve Cookie'lerden yararlanılmaktadır. Cookie'lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

 

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz

 

Ceyyizyayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, Ceyyiz.com izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Alışveriş Güvenliği 

 

Ceyyiz.com müşterilerine en üst düzeyde güvenlik sağlamaya çalışmaktadır. Sitemize girdiğiniz tüm şahsi bilgileriniz dünyanın lider verifikasyon firmalarından biri olan RapidSSL tarafından Ceyyiz.com için özel olarak oluşturulan 128Bit güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Bankalara gönderilen tüm bilgiler ise Veri sign tarafından sağlanan 128Bit şifrelerle korunmaktadır. Ceyyiz.com müşterilerinin gizliliğini maksimum seviyede tutmak için kredi kartlarının sadece ilk ve son 4 hanesini sisteminde saklar bunun dışındaki tüm bilgiler bankaya gönderildiği anda kaybolur.

 

Bunun yanında, Ceyyiz.com 50 yıllık ticari tecrübesi olan Harputlu Tekstil ve Koz. Ltd.Şti 'nin iştirakidir. Harputlu Çeyiz, Harputlu Mağazaları ve Harputlu Kozmetik zincir mağazaları adıyla Bayburt ve İstanbul'da faaliyet gösteren şirketimiz; 

tüm alışverişlerinizin ürün ve ödeme güvencesinin teminatıdır.

Mağazalarımızın adreslerine iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz

Ceyyiz.com alışveriş sayfaları 128 Bit SSL sertifikasıyla %100 güvenli olarak oluşturulmuştur. Bu sertifika Ceyyiz.com'den bağımsız olarak uluslararası kurumlarca sizin güvenliğiniz için tasarlanmış, ve ceyizalisverisi.com'in talebi üzerine Ceyyiz.com alışveriş sayfalarına yerleştirilmiştir. Bu sertifika özel bir şifreleme sayesinde kırılması mümkün olmayan bir güvenlik sağlamaktadır. 

 

RapidSSL sertifikalı Ceyyiz.com;

Akbank Axcess Card

Yapı Kredi WorldCard

Finansbank Finanscard

Garanti Bonus Card

Halkbank Paraf

İş Bankası Maximum Card